Výhody portálu pro rodiny

Každý člověk by rád důstojně dožil doma, v prostředí, které důvěrně zdá, obklopen svými nejbližšími. Péče o nemohoucího člověka je ale velmi psychicky i fyzicky náročná, zvláště pokud břemeno péče nese jen jedna pečující osoba. Nesnažte se proto vše zvládnout sami a přenechejte alespoň část povinností pečovatelkám! Na stránkách portálu Péče o rodiče.cz najdete spolehlivé pečovatelky, které Vám a Vaší rodině uleví a Vaše blízké přitom neošidí.

Výhody využití portálu Péče o rodiče.cz pro rodiny

Nejucelenější inzertní portál pro rodiny a pečovatelky na českém internetu
Jen u nás najdete inzeráty specializované pouze na péči o seniory či ZTP. V blogu Vám navíc pomůžeme s řešením spousty souvisejících problémů.

Domluva bez prostředníků
Díky našemu portálu komunikujete přímo s pečovatelkou. Domluva je tedy rychlejší, pružnější a v konečném důsledku méně finančně náročná než například při zajištění pečovatelek přes pečovatelské agentury.

Péči vykonává jedna osoba, která Vám i Vám nejbližším vyhovuje
U pečovatelských agentur se stává, že se pečovatelky často a bez předchozího upozornění střídají. To, co by pro člověka v produktivním věku nepředstavovalo zásadní problém, senioři snášejí mnohem hůře, protože schopnost přizpůsobení s věkem rapidně klesá. Navíc každá návštěva pečovatelky je přece jen narušení jejich domova a soukromí.