Jak portál Péče o rodiče.cz funguje

Portál Péče o rodiče.cz je místo, jehož smyslem je zjednodušit vyhledávání a vzájemný kontakt mezi pečovateli/pečovatelkami na jedné straně a rodinami hledajícími pomoc s péčí o své nemohoucí blízké na straně druhé. Vpodstatě se jedná o internetové tržiště, kde pečovatelé/pečovatelky formou inzerátů nabízejí svoje služby a rodiny si je na základě zadaných kritérií a místa bydliště vybírají. Možnost zveřejnit inzerát s poptávkou mají i rodiny. Komunikace probíhá přímo mezi pečovatelem/pečovatelkou a rodinou, bez prostředníků. Zadání inzerátu je ZDARMA, kontaktování inzerujících za malý poplatek.

Nejsme pečovatelská agentura, nemůžeme Vám tedy nabídnout pečovatele/pečovatelky, kteří by byli našimi zaměstnanci. Máte ale možnost kontaktovat soukromé pečovatele/pečovatelky podle svého výběru, kteří posléze budou pracovat přímo pro vás.

Příklad:
Paní Jiřina je z Otrokovic a pracuje na plný úvazek, ráda by si ale ke svému stálému příjmu ještě něco přivydělala. Rozhodla se proto zkusit pomáhat seniorům jako pečovatelka. Na portálu Péče o rodiče.cz si zadala inzerát, ve kterém nabídla pomoc rodinám z Otrokovic a okolí během všedních dní odpoledne.
Paní Radka má již starší rodiče, kteří ale bydlí v jiném městě. Hledá proto pečovatelku, která by jí s péčí o rodiče během všedních dní pomohla, o víkendu se o rodiče stará rodina. Projde si inzeráty na portálu Péče o rodiče.cz a protože hledá zatím jen občasnou pomoc během všedních dní a rodiče jsou z Otrokovic, kontaktuje paní Jiřinu.

   

 

Podrobnou nápovědu k portálu, registraci i zadání inzerátu najdete zde.
Více informací o portálu Péče o rodiče.cz se dozvíte v sekci pro pečovatele/pečovatelky a pro rodiny.
V případě jakýchkoli nejasností náš tým prosím kontaktujte na e-mailu info@peceorodice.cz.