Hledáte pečovatelku?

PRO RODINY

Každý člověk by rád důstojně dožil doma, v prostředí, které důvěrně zdá, obklopen svými nejbližšími. Péče o nemohoucího člověka je ale velmi psychicky i fyzicky náročná, zvláště pokud břemeno péče nese jen jedna pečující osoba. Nesnažte se proto vše zvládnout sami a přenechejte alespoň část povinností pečovatelkám! Na stránkách portálu Péče o rodiče.cz najdete spolehlivé pečovatelky, které Vám a Vaší rodině uleví a Vaše blízké přitom neošidí.

Výhody využití portálu Péče o rodiče.cz

Nejucelenější inzertní portál pro rodiny a pečovatelky na českém internetu
Jen u nás najdete inzeráty specializované pouze na péči o seniory či ZTP. V blogu Vám navíc pomůžeme s řešením spousty souvisejících problémů.

Domluva bez prostředníků
Díky našemu portálu komunikujete přímo s pečovatelkou. Domluva je tedy rychlejší, pružnější a v konečném důsledku méně finančně náročná než například při zajištění pečovatelek přes pečovatelské agentury.

Péči vykonává jedna osoba, která Vám i Vám nejbližším vyhovuje
U pečovatelských agentur se stává, že se pečovatelky často a bez předchozího upozornění střídají. To, co by pro člověka v produktivním věku nepředstavovalo zásadní problém, senioři snášejí mnohem hůře, protože schopnost přizpůsobení s věkem rapidně klesá. Navíc každá návštěva pečovatelky je přece jen narušení jejich domova a soukromí.

Jak na to?

Projděte si inzeráty pečovatelek zde.

Pokud Vás některá zaujme, stačí kliknout na kontaktovat.

Pro kontaktování pečovatelek je nutné mít zakoupené předplatné, systém Vás proto přesměruje na výběr typů předplatného a možností zaplacení.

Online platba kartou
Pokud zvolíte online platbu platební kartou, budete přesměrováni na platební bránu.

Zde zadáte informace ze své platební karty, platbu potvrdíte pomocí zaslaného SMS kódu.

Po úspěšném provedení platby budete přesměrováni zpět na portál Péče o rodiče.cz, kde již v klidu můžete jednotlivé pečovatelky kontaktovat

Klasickým bankovním převodem
Pokud zvolíte platbu klasickým bezhotovostním převodem, bude Vám vygenerována zálohová faktura, kterou je nutno zaplatit s využitím služeb Vaší banky.

Poté je nutné vyčkat připsání peněz na náš účet, což může trvat i několik dní.

Po připsání peněz na náš účet Vám bude aktivováno vybrané předplatné, o čemž budete informováni emailem.

Při platbě online tedy můžete pečovatelky kontaktovat IHNED, zatímco při platbě klasickým bankovním převodem AŽ ZA NĚKOLIK DNÍ.

Pokud Vás žádný z již publikovaných inzerátů nezaujme, máte možnost zadat si inzerát vlastní. V tomto případě budou konkrétní zájemkyně kontaktovat Vás. Zadání inzerátu je zdarma.